Rīga Plaza

Pirmdiena - Sestdiena
10:00 - 21:00

Svētdiena
10:00 - 20:00

Maxima

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 22:00

Apollo Kino

Pirmdiena - Svētdiena
10:00 - 23:00

Gan Bei

Pirmdiena - Svētdiena
10:00 - 22:00

MyFitness

Pirmdiena - Ceturdiena
06:30 - 23:00

Piektdiena
06:30 - 22:00

Sestdiena - Svētdiena
09:00 - 21:00

Narvesen

Pirmdiena - Sestdiena
09:00 - 21:00

Svētdiena
10:00 - 20:00

O’Learys sporta bārs un izklaides centrs

Pirmdiena - Ceturdiena
11:00 - 22:00

Piektdiena
11:00 - 23:00

Sestdiena
10:00 - 23:00

Svētdiena
10:00 - 22:00

Swedbank

Pirmdiena - Piektdiena
10:00 - 19:00

Sestdiena
10:00 - 16:00

Dearte

Pirmdiena - Svētdiena
10:00 - 22:00

Privātuma politika

Tīmekļa vietnes www.rigaplaza.lv privātuma politika

Tīmekļa vietnes www.rigaplaza.lv (turpmāk – tīmekļa vietne) privātuma politikas mērķis ir sniegt informāciju par personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu šajā tīmekļa vietnē.

Personas datu pārzinis un tā kontaktinformācija:

personas datu apstrādi veic LSREF3 Riga Plaza SIA, vienotais reģistrācijas numurs 40103990335, Mūkusalas iela 71, Rīga, LV 1004.  Kontaktinformācija saziņai: (+371) 67633733, e-pasts:

Kāds ir personas datu apstrādes mērķis tīmekļa vietnē?

Mēs veicam personas datu apstrādi tīmekļa vietnē tikai un vienīgi, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes sniegtos pakalpojumus un tikai tādā apmērā, kā tas ir nepieciešams šo pakalpojumu sniegšanai. Iegūtos datus mēs izmantojam lai:

 • nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību, tajā sniegtos pakalpojumus un mārketinga aktivitātes;
 • nodrošinātu informāciju par iegādātajām dāvanu kartēm.

Kādus personas datus ievāc tīmekļa vietne?

Izmantojot tīmekļa vietnes pakalpojumus, var tikt ievākti šādi personas dati: vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese, ja esat piekritis tīmekļa vietnes jaunumu saņemšanai vai izmantojat tīmekļa vietnes pakalpojumus, kas attiecas uz dāvanu kartes pārvaldīšanu.  Maksājumu par dāvanu kartēm izpildi nodrošina e-maksājumu pakalpojuma sniedzējs „Makecommerce”, tīmekļa vietnā jūsu sniegtā informācija netiek saglabāta.

Cik ilgi mēs glabājam tīmekļa vietnē ievāktos personas datus?

Jūsu personas dati tiek apstrādāti tik ilgi, kamēr pastāv vismaz viens no šādiem apstākļiem:

 • jūs izmantojat  tīmekļa vietnes pakalpojumus;
 • personas datu glabāšanās termiņš ir noteikts vai izriet no Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem;
 • cik tas ir nepieciešams Personas datu pārziņa leģitīmo interešu realizācijai un aizsardzībai;
 • kamēr jūs neesat atsaucis savu piekrišanu personas datu apstrādei.

Kam mēs nododam tīmekļa vietnē ievāktos personas datus?

Mēs jūsu personas datus neizpaužam trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tie ir izpaužami tiesību aktos vai noslēgtajos līgumos noteiktajos gadījumos, kārtībā un apmērā. 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, ko tīmekļa vietnes saglabā jūsu ierīcē (datorā vai mobilajā ierīcē), kad jūs apmeklējat noteiktas tīmekļa vietnes.

Ir vairāki sīkdatņu veidi

 • Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas tīmekļa vietnes darbībai un nevar tikt izslēgtas. Tās tiek izveidotas, veicot konkrētas darbības tīmekļa vietnē, piemēram, izvēloties valodas, lietotāja sesijas un privātuma uzstādījumus. Šīs sīkdatnes ir iespējams bloķēt uzstādītajā pārlūkprgrammā, bet tādā gadījumā tiek ietekmēta tīmekļa vietnes darbība.
 • Analītikas uz statistikas sīkdatnes palīdz mērīt un analizēt apmeklētāju datu plūsmu, dodot iespēju uzlabot satura kvalitāti, pielāgot saturu lietotāja vajadzībām un optimizēt tīmekļa vietnes darbību.
 • Mārketinga un tālākpārdošanas sīkdatnes palīdz izveidot lietotāja interešu profilu, vēlāk piedāvājot saistošu reklāmu. Šādas sīkdatnes neatļaujot, lietotājs nesaņem personalizētu reklāmu atbilstoši interesēm.

Sīkdatnes nerada risku jūsu ierīcei un tās var saglabāt vai noraidīt atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem, kā arī izvēlēties vēlamos sīkdatņu uzstādījumus rīkjoslā.

Kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu tīmekļa vietnes darbību efektīvāku un jūsu tiešsaistes pieredzi pēc iespējas kvalitatīvāku un pielāgotu jūsu vajadzībām, t.i.:

 • veidotu/uzturētu darbības sesiju tīmekļa vietnē;
 • apkopotu tīmekļa vietnes lietošanas informāciju;
 • atcerētos jūsu veiktās darbības tīmekļa vietnē.

Kādas sīkdatnes tīmekļa vietnē mēs izmantojam?

Mēs izmantojam šādas sīkdatnes:

Sīkdatne

Apraksts

PHPSESSID - sesijas cookie

Sesijas sīkdatne (tiek dzēsta, aizverot pārlūku).

Sesijas, jeb noteikti nepieciešamā sīkdatne, kas ļauj atpazīt pārlūkprogrammu, lietotāja ierīci un tai piešķirto Interneta protokola (IP) adresi, mājaslapas apmeklēšanas laikā.

session_id_*

Sesijas sīkdatne (tiek dzēsta, aizverot pārlūku).

Sesijas ID ir unikāls numurs, ko serveris piešķir tīmekļa vietnes lietotājam. Tas tiek izmantots, lai identificētu lietotāja darbības tīmekļa vietnē.

cookie-consent

Lietotājs sniedz piekrišanu sīkdatnes lietošanai.

Sīkdatne pārlūkprogrammā saglabā informāciju par atļautajiem sīkfailiem.

Kādā veidā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes?

Lai ierobežotu vai bloķētu sīkdatnes tīmekļa vietnē, jums ir jāveic nepieciešamās izmaiņas savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Dzēšot vai bloķējot noteiktas sīkdatnes, tīmekļa vietnes funkcionalitāte var tikt ierobežota.

Informāciju, kā ierobežot vai bloķēt sīkdatnes konkrētās pārlūkprogrammās, var uzzināt, apmeklējot pārlūkprogrammu tīmekļa vietnes (Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Google Chrome u.c.).

Ierobežot sīkdatņu ievākšanu varat arī tādā veidā, ka nedodat piekrišanu datu izmantošanai tiešā mārketinga vajadzībām (piemēram, jaunumu saņemšanai). Lai netiktu ievākti nekādi dati, jums nekavējoties ir jāaizver tīmekļa vietne un jāizdzēš datora kešatmiņa! 

Kādas ir jūsu tiesības?

Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu (ja tāda ir pieprasīta un sniegta) savu personīgo datu vākšanai, apstrādāšanai un izmantošanai.

Kā mēs aizsargājam tīmekļa vietnē ievāktos personas datus?

Mēs vēlamies, lai jūsu tiešsaistes pieredze ir pēc iespējas kvalitatīvāka un piemērota jūsu vajadzībām. Lai to nodrošinātu mēs izmantojam sīkdatnes, kurās netiek uzkrāta personīgi identificējama informācija.  Mēs veicam atbilstošus tehniskos, administratīvos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu sniegtos personas datus.